CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Desatoro pre rodičov našich reprezentantov

1. Milí rodičia, vieme že nám chcete vždy to najlepšie. Telocvičňa je však výnimočné miesto, kde sa Vaša predstava toho najlepšieho nemusí zhodovať s tým, čo je pre Vaše dieťa a klub naozaj najlepšie. V telocvični a na súťaži má zodpovednosť tréner, preto tréner je v telocvični šéfom.

2. Na prvý pohľad nemusí byť systém tréningu a organizácie pre Vás jasný a zreteľný. Nesúďte nás, neohovárajte nás, neriešte nás trénerov negatívne. Všetci tréneri sme odborníci. Verte nám a podporujte nás.

3. Možno Vy rodičia očakávate, že naplníme Vaše nedosiahnuté, alebo Vami vysnené športové sny pre Vaše dieťa. My žijeme vlastný karate príbeh, ktorého stredobodom nie ste vy, ale Vaše dieťa a budovanie nášho klubu – rešpektujte nás.

4.Nevypytujte sa nezmysly a nekričte na nás na súťažiach, ak sa Vám niečo nezdá. To, čo vidíte VY z hľadiska, nie je to isté, čo vidíme a cítime MY a Vaše dieťa v zápasisku.

5. Nevytvárajte na nás tlak. Všetko, čo sa javí ako jednoduché, môže byť v tréningu a zápasisku zložité. Každý máme svoje limity a proti nám a Vášmu dieťaťu stojí navyše súper, ktorý chce vyhrať.

6. Víťazstvo je dôležité, no ešte dôležitejší je spôsob ako sa k nemu prepracujeme. Nejde len o medaily, ide hlavne o osobný progres Vášho dieťaťa. A ten sa nemerá počtom zlatých kovov.

7. Náš súper je náš rival, ale nie nepriateľ.

8. Nikdy neurážajte rozhodcu. Chyby sa stávajú, a len silní ľudia sa vedia preniesť cez krivdy bez emócií.

9. Nikto nám nemôže dať viac ako vy. Po nevydarenej súťaži alebo ťažkom období nie je nič viac ako povzbudivé slovo a podpora Vás rodičov. Ste naši najväčší fanúšikovia. Vážime si všetko, čo obetujete preto, aby sme mohli rozvíjať KARATE.

10. To, že sa snažíme Vaše deti viesť k samostatnosti a individualite, nie je znakom našej neochoty, alebo lenivosti. Je to len znakom toho, že Vaše dieťa trénuje bojové umenie a my chceme mať v klube nielen skvelých športovcov, ale aj sebavedomých mladých ľudí.

DETI - RODIČIA - TRÉNERI. SPOLU DOKÁŽEME VIAC.

 

TOP